Niedziele i uroczystości:
6.30,
8.00,
9.30
11.00 (dla dzieci) 
12.30 (Suma parafialna)
18.00 (dla młodzieży)
19.30 (od 1 maja do 20 września).

Dni powszednie:
6.30, 7.30, 18.00.

Kancelaria parafialna jest otwarta

we wtorki i czwartki 
09.00 - 11.00 oraz 16.30 - 18.30

w soboty 
09.00 - 11.00
.

 

Ks. Proboszcz przyjmuje 
we wtorki po południu

Adres:
Dworska 2
80-511 Gdańsk-Brzeźno
tel. (+58) 522 16 79

e-mail: antonizpadwybrzezno@gmail.com

Numer konta:
59 8335 0003 0200 4005 2000 0010

28 grudnia 2022

Odwiedziny duszpasterskie 2022/2023

W związku z wieloletnią tradycją pragniemy odwiedzić naszych parafian z wizytą duszpasterską czyli kolędą. W tym roku, z uwagi na termin zimowych ferii szkolnych, które przypadają w drugiej połowie stycznia, rozpoczniemy odwiedziny już w Adwencie.

 Ferie Zimowe 15-29.01.2023 - kolędy nie ma

30 I Poniedziałek       godz. 16.30                  Łozy 5; 9; 17;

31 I Wtorek                 godz. 16.30             Dunikowskiego 1; 5; 7; 17;

1 II Środa                      godz. 16.30             Dunikowskiego 9; 11; 15;

Kolęda dodatkowa: Sobota, 4 lutego od godz. 15.00. (Zgłoszenia w biurze lub w zakrystii u księdza)

 

Kolęda odbyła się już pod poniższymi adresami:

28.12.2022 - 01.02.2023 r.

28 XII – środa                godz. 16.30                    ul. Dworska 3 – 16 (domki i kamienice) 20; 22; 24; 25/1-3 i 26

29 XII – Czwartek        godz. 16.30                    ul. Dworska 28; 29; 30; 32; 33;

30 XII – Piątek              godz. 16.30                    ul. Dworska 34, 35, 37; PCK 1; 2; 3; 5;

31 XII – Sobota             Sylwester                        Nie ma kolędy

01 I – Niedziela            Nowy Rok                       Siostry Pasterzanki i Siostry Benedyktynki

02 I – Poniedziałek    godz. 16.30                        PCK 4; 6; 8; 10; Sternicza (cała); E. Plater 2; 2A; 4/6; 7;9

03 I – Wtorek                godz. 16.30                    E. Plater 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15-21; 22 (Wieżowiec); 23-25;

04 I  - Środa                    godz. 16.30                    E. Plater 26-53; Korzeniowskiego (cała)

05 I – Czwartek            godz. 16.30                    Walecznych (cała); Herbowa; Mazurska 23/25;

06 I – Piątek                godz. 15.30          Mazurska 6; 9; 13; 15/17; 19/21; Południowa (cała); Orla (cała);   Pułaskiego                                                                      domki 1 – 11;

07 I – Sobota                  godz. 11.00                    Północna (cała); Młodzieży Polskiej; Miła; Oksywska; Cicha;

                                                                           Brzeźnieńska; Łamana; Wczasy; Zdrojowa; Pułaskiego 12A;13; 14;                                                                                     14A; 15; 16; 17

08 I – Niedziela            Nie ma kolędy        

09 I Poniedziałek        godz. 16.30               Pułaskiego 7/11; 13/17; 19/21; Gdańska 12;

10 I Wtorek                    godz. 16.30               Gdańska (cała, z wyjątkiem nr 12); Portowców (cała)

11 I Środa                       godz. 16.30               Broniewskiego 1; 2; 3; 4; 6;

12 I Czwartek                godz. 16.30               Broniewskiego 5; Gałczyńskiego 3; 5;  Kobieli (cała)

13 I Piątek                      godz. 16.30               Łozy domki; Gwiazdowskiego;  Krasickiego

14 I Sobota                     godz. 11.00               Zelwerowicza; Galla; Kotarbińskiego; Cybulskiego; Osterwy;

                                                                                   Solskiego; Ćwiklińskiej; Łozy 13;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xmk


Zdjęcia

Jasełka dzieci z Domu im. J. Korczaka

Ministranci i Pharos na kręglach

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
196 0.087599039077759