Zapraszamy na dzień skupienia przygotowany specjalnie dla rodziców i opiekunów dzieci I Komunijnych. Będzie to czas spędzony z innymi rodzicami na odkrywaniu tajemnicy Komunii Świętej i tego, co się dzieje podczas Eucharystii. W tym czasie chcemy się pochylić wobec pytań – po co rzeczywiście prowadzimy dzieci do Komunii i jak dobrze przygotować się wraz z całą rodziną do tej wyjątkowej uroczystości. Będzie to również czas na odnowienie swojej osobistej relacji z Bogiem.
Podstawowe informacje:
- Kiedy: sobota, 22 marca
- Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Wczasy 3
- Godziny: 9:00-20:00 (recepcja w godz. 8.40 do 8.55)
- Dzieci: Możliwość pozostawienia dzieci pod opieką
- Zapisy: Przez FORMULARZ do czwartku 6 marca
Dodatkowe informacje:
- Zachęcamy, aby w miarę możliwości być w stanie łaski uświęcającej
- Zapraszamy, aby jeżeli mamy zabrać ze sobą Pismo Święte
- Najlepiej aby rodzice/ opiekunowie przeżyli taki dzień razem
Organizator
Jeśli byście mieli jeszcze jakieś pytania – dajcie znać.
Już się modlimy za Wasze dzieci i za Was, Rodziców.
ks. Andrzej, tel. 607 377 399