W poniedziałek 24 marca odbyła się w naszej parafii uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania. Szafarzem sakramentu był biskup Wiesław Szlachetka, który udzielił go 17 młodym kandydatom. Serdecznie gratulujemy młodzieży, świadkom i rodzicom. Dziękujemy także animatorom ze wspólnoty "Pharos" za ich nieocenioną pomoc w formacji kandydatów.