Pierwsze dni Wielkiego Postu to w naszej parafii od lat czas rekolekcji wielkopostnych. Od środy popielcowej do soboty przeżywali je dorośli, a od niedzieli do kolejnej środy - dzieci i młodzież. Serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Wieckiemu - diezezjalnemu duszpasterzowi młodzieży - za duchowe wprowadzenie nas w czas przygotowań do świąt paschalnych!