W minioną niedzielę w naszej parafii miały miejsce dwa bardzo ważne wydarzenia. Na Mszy św. o godz. 11:00 ks. Proboszcz poświęcił różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Z kolei o godz. 18:00 Rodzice młodzieży przygotowującej się do bierzmowania pobłogosławili swoje dzieci, rozpoczynając w ten sposób kilkumiesięczny czas bezpośrednich przygotowań do przyjęcia tego sakramentu. Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży i ich Rodzicom za obecność, natomiast wszystkich parafian zapraszamy do modlitwy w ich intencji.