Powoli dobiega pierwszy miesiąc regularnych spotkań tegorocznych kandydatów do bierzmowania. Po spotkaniach organizacyjnych przyszedł czas na podział na kilkunastoosobowe grupy oraz integrację z animatorami ze wspólnot: młodzieżowej i małżeńskiej. Przy herbacie i różnych zabawach uczestnicy i prowadzący mieli okazję lepiej się poznać, aby owocniej przejść do fazy poważniejszej - katechez sakramentalnych.