Dnia 3 czerwca br. ks. abp Tadeusz Wojda dokonał zmian personalnych w naszej parafii. Nasz dotychczasowy wikariusz- ks. Mateusz Małek - z dniem 1 lipca zostaje skierowany do posługi duszpasterskiej w parafii św. Faustyny Kowalskiej w Pucku. Księdzu Mateuszowi już dziś serdecznie dziękujemy za cztery lata ofiarnej pracy i wielkie serce włożone w naszą wspólnotę, zwłaszcza jako duszpasterz dzieci i służby liturgicznej. Jednocześnie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za posługę ks. Mateusza wśród nas, którą będziemy sprawować w niedzielę 25 czerwca o godz. 11:00.
Na miejsce ks. Małka ks. arcybiskup skierował do naszej parafii ks. Andrzeja Niemcewicza, dyrektora Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, dotychczas posługującego w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku-Chełmie, który będzie pełnić u nas funkcję pomocy duszpasterskiej. Serdecznie witamy!